Vyrábíme pro Vás

Kuchyně

Zde trávíte pravděpodobně velmi mnoho svého času, společně s Vámi vymyslíme a rádi poradíme a nejlepší řešení kuchyňské linky i Vám.

Kuchyně v plném lesku, či matném provedení, s designovými úchytkami, LED podsvícením tmavých míst, včetně osazení moderními spotřebiči a jejich zapojením.

Praktické, úsporné a krásné. 

Nábytek

Konferenční stolky, skříňky, odkládací stoly, botníky, toaletní stolky, komody police, obklady topení, obklady stěn, variace nábytku a výrobků z dřevotřískového laminátu na míru.

Palubkové obklady a zateplení

Obklady chat, podbití podhledů střech a případné zateplení minerální vatou včetně parotěsných fólií. 

Neprovádíme stavební a zednické práce, ale jsme schopni doporučit spolehlivé řemeslníky, kteří s námi pravidelně spolupracují.

Šatní skříně

Vestavěné či klasické šatní skříně vyrobené z kvalitní dřevotřísky se spoustou úložného prostoru s posuvnými, skládacími, či klasickými dveřmi a rozvržením vnitřního prostoru přesně na míru, podle vašich potřeb.

Jídelní stoly

Velký a bytelný stůl, který spolehlivě obslouží Vás i všechny vaše návštěvy.

Masivní stolové desky, olejované či lakované z dřevin dle vašeho výběru, nebo konvenční dřevotřískové desky z dvojité síly s různými dekory. 

Umíme také designové kovové podnože s různými úhly a počty nohou v nerezovém, či matně černém provedení!

Dřevěné dveře, rámy a parapety

Masivní dveře na chatu nebo vstupní dveře do vašeho domu například z dubového masivu, včetně dveřních rámů na míru Vašich požadavků.

Laminátové podlahy

Levnější alternativa dřevěných podlah, která je nenáročná na údržbu a svůj účel při správném výběru splní nad očekávání dobře. S výběrem rádi poradíme.

Dřevěné terasy a zahradní dřevostavby

Oáza klidu, míru a odpočinku nemůže chybět v žádné spokojené domácnosti. Proto je stavba vlastní dřevěné terasy či venkovního posezení velmi dobrým nápadem.

Stavíme z dřevěných lepených smrkových hranolů, které jsou odolné praskání, podlahy ze sibiřského modřínu, střecha z norské lepenky, pálených či betonových tašek. Umíme také zastřešit stání pro vaše auto a postavit kůlnu pro zahradní stroje.

Dřevěné a ocelové schodiště

Betonové schodiště obložené dřevěnou spárovkou nebo designové ocelové schodiště s dřevěnými nášlapy ošetřené matným lakem, či nerezovou povrchovou úpravou je překrásná dominanta většiny dnešních moderních domů. 

Dub, buk, jasan jsou nejčastěji používané dřeviny a mohou být namořeny do odstínu, který bude ideálně ladit s Vašim interiérem.

Dřevěné podlahy

Jsou symbolem luxusu, ekologie a lásky k přírodě. 

S olejovou nebo lakovanou povrchovou úpravou ve velmi zajímavých dekorech. Výborně se hodí do moderního domu,  luxusní kavárny nebo hotelu.

Dřevěné podlahy si můžete s námi prohlédnout ve špičkovém showroomu v Brně. 

Dodáváme výhradně od švédského výrobce Kährs.